fbpx
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Spotkania profilaktyczne

Jaka jest Twoja odpowiedź na wolność, którą dysponujesz??? Na przełomie września i października gościmy w naszej szkole przedstawicieli Wydziału Prewencji KMP w Tarnowie; Panią Agnieszkę Seyrlhuber, Pana Michała Frużyńskiego i Pana Jerzego Kuczkowskiego oraz inspektora Straży Miejskiej Pana Pawła Dziurę, którzy rozmawiają z młodzieżą klas pierwszych o problemach dotyczących bezpieczeństwa młodych ludzi i ich odpowiedzialności. Młodzież poznaje najważniejsze zagadnienia wynikającymi z ustawy o postępowaniu w sprawach nieletnich, skutkach prawnych demoralizacji i
cyberprzemocy. Apelujemy! Jeśli potrzebujesz pomocy, bo Twoje dobro zostało naruszone lub pogubiłeś się w życiu, porozmawiaj o tym z wychowawcą, pedagogiem szkolnym lub zadzwoń pod alarmowy nr 116 111.

 

Warto zobaczyć...

Trochę historii...

Odwiedza nas 47 gości oraz 0 użytkowników.