fbpx
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Uczennica klasy 2tf laureatką konkursu poetyckiego!

Natalia Drygaś, uczennica klasy 2tf, została laureatką Małopolskiej Nagrody Poetyckiej "MAŁE ŹRÓDŁO". Konkurs ma na celu popularyzację poezji wśród polskiej młodzieży. Pomaga w znalezieniu przez młodych twórców inspiracji dla własnej twórczości poetyckiej. Daje impuls do rozwoju ich wrażliwości na słowo pisane oraz odkrywa młode talenty. Jego idea wynika z potrzeby umacniania – zagrożonego w dobie globalizacji – poczucia tożsamości. Ponadto jest też związana z istotnymi pytaniami: kim jesteśmy, dokąd zmierzamy, jakie są źródła naszego systemu wartości, na czym opiera się ten system. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 12 października 2021 r. w Mościckim Centrum Kultury. Transmisja z gali oraz zdjęcia zostały zamieszczone przez organizatorów na stronie https://www.borzecin.pl/aktualnosci.html. Natalia, oprócz nagród rzeczowych, otrzymała również wyróżnienie pieniężne. Gratulujemy!

Warto zobaczyć...

Trochę historii...

Odwiedza nas 105 gości oraz 0 użytkowników.