fbpx
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Koncert inauguracyjny X edycji cyklu Jeszcze Polska Muzyka

W piątek 29 października 2021 r. w Sali Koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych w Tarnowie odbył się KONCERT INAUGURACYJNY X edycji cyklu Jeszcze Polska Muzyka, na którym zagrała Orkiestra Akademii Beethovenowskiej. Wydarzenie towarzyszyło obchodom "Tarnów – Pierwsze Niepodległe". Uczniowie klasy ITPM, IITPM, IITM oraz IIITRG, mieli zaszczyt uświetnić tą uroczystość reprezentując szkołę Szczepanika. Klasy o profilu przemysłu mody wraz z nauczycielami wykonały na tę okoliczność kokardy narodowe – rozetę w barwach biało-czerwonych będąca patriotycznym, narodowym symbolem Polaków. Zapraszamy do galerii zdjęć!

Warto zobaczyć...

Trochę historii...

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.