fbpx
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Wycieczka przedmiotowa klasy 1 TPM

20 października 2021 roku klasa 1 Technikum Przemysłu Mody odbyła wycieczkę przedmiotową do firmy First Company. Siedziba firmy mieści się w Mielcu w województwie podkarpackim. First Company zajmuje się produkcją oraz konfekcjonowaniem wysokiej jakości koszul nocnych oraz piżam damskich, produkowanych wyłącznie z dzianin. Obecnie zatrudnia ok. 200 wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Aby sprostać pro-ekologicznym i socjalnym wyzwaniom rynkowym firma First Company jako pierwsza w Polsce w branży odzieży nocnej poddała się certyfikacji GOTS (Global Organic Textil Standard). Certyfikat GOTS przyznawany jest przez światową organizację wyznaczającą standardy dla tekstyliów wyprodukowanych z włókien organicznych. Młodzież podczas wycieczki miała okazję zapoznać się z nowoczesną technologią produkcji odzieży - więcej w galerii zdjeć.

Warto zobaczyć...

Trochę historii...

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.