fbpx
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Wyniki konkursu „Fotografia miesiąca” – październik pt. „Aromaty jesieni”

W dniu 4 listopada 2021 r. komisja w składzie: Pan Dyrektor Sławomir Sus, Pan Wicedyrektor Artur Morys, Pan Patrycjusz Gąsiorek oraz Pan Adrian Dzierwa oceniła prace konkursowe i wyłoniła zwycięzców. W temacie konkursu uczestnicy konkursu wychodzili poza ramy i schematy tworząc prace bardziej ciekawe i inspirujące. Przypominamy, że tylko pierwsze miejsce gwarantuje przyznanie oceny cząstkowej – „bardzo dobrej” w danym miesiącu. Zwycięzcom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy.

  • Galeria prac konkursowych o temacie „Aromaty jesieni”- tutaj
  • Całkowita ilość punktów ze wszystkich miesięcy - tutaj

Nagrodzone zdjęcia:

 

I miejsce – Tomasz Trytek, kl. II TF­


 

II miejsce – Kinga Świętek kl. I TFIII miejsce  – Magdalena Kordela, kl. III TF

Warto zobaczyć...

Trochę historii...

Odwiedza nas 83 gości oraz 0 użytkowników.