fbpx
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Dyktando na Święto Niepodległości - ostatni dzwonek

Wielkimi krokami zbliża się tegoroczne Dyktando na Święto Niepodległości. Każdy może w nim wziąć udział, wystarczy posiadać dostęp do internetu. Im więcej uczestników, tym większe wsparcie finansowe trafi do potrzebujących. Organizator przekaże złotówkę za każdą osobę, która 11 listopada rozwiąże dyktando. Jako jedna z nowości w edycji 2021 tej popularnej akcji charytatywnej pojawiła się osobna kategoria dla szkół. Szkoła, która uzyska najlepszy rezultat, będzie mogła zadecydować, do kogo trafi kwota zebrana dzięki udziałowi wszystkich uczniów z całej Polski! Przypomnijmy, że organizator przekaże na cel charytatywny lub społeczny złotówkę za każdego uczestnika. Więcej o Dyktandzie na Święto Niepodległości 2021 i o pozostałych niespodziankach przygotowanych przez organizatorów można przeczytać na stronie zapisów: https://dyktanda.pl/dyktando-na-swieto-niepodleglosci-2021

Warto zobaczyć...

Trochę historii...

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.