fbpx
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

"Siepomaga" - turnieje charytatywne

Dnia 28.10.2021 r. rozegrany został międzyszkolny charytatywny turniej piłki siatkowej zorganizowany przez Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych w Tarnowie. Impreza odbyła się w hali widowiskowo - sportowej przy ul. Gumniska 28. W turnieju wzięło udział 6 drużyn. Reprezentacja ZSOiT w składzie: Oliwia Moździerz 3 LDg, Katarzyna Kowalska 3 LDg, Wiktoria Bryła Sorys 3 LDg, Martyna Chochół 2 TPM, Solak Jakub 3 TRg, Łazarz Kacper 3 TRg, Zegar Mateusz 4 MT, Podstawski Piotr 4TM, Czarnik Hubert 4 TM zajęła wysokie II miejsce. Gratulujemy wysokiej lokaty oraz dziękujemy uczestnikom za wparcie zbiórki.
Nadal można wesprzeć leczenie Pana Andrzeja wpłacając dowolną kwotę na portalu siepomaga.pl klikając w poniższy link:

https://www.siepomaga.pl/andrzej-klusek

W dniu 04.11.2021 w hali sportowej TOSiR rozegrany został charytatywny turniej piłki siatkowej. W turnieju udział wzięli m. in. strażacy, policjanci, sędziowie MZPS, nauczyciele tarnowskich szkół, rodzice uczniów uczęszczających do XX LO w Tarnowie i przyjaciele. Łącznie do rozgrywek przystąpiło 9 zespołów. Rywalizacja sportowa oraz poziom rozgrywek nie był najistotniejsze, mimo to cieszymy się z I miejsca, które wywalczyła reprezentacja naszej szkoły. Podczas imprezy zbierano datki na leczenie Kacpra Harańczyka, który cierpi na bardzo rzadką chorobę moyamoya.
Cel został osiągnięty jednak nadal można wspierać Kacpra w walce z chorobą ofiarując cegiełkę na portalu siepomaga.pl klikając w poniższy link:

https://www.siepomaga.pl/kacperharanczyk2


Warto zobaczyć...

Trochę historii...

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.