fbpx
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Konkurs fotograficzny "Wzory w zdjęciu zamknięte"

Muzeum Okręgowe w Tarnowie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Wzory w zdjęciu zamknięte”. Konkurs jest nawiązaniem do trwającej w gmachu Muzeum Okręgowego wystawy „“Wzory w kwadracie zamknięte – ceramiczne zdobienia wnętrz z przełomu XIX i XX wieku”. Głównym tematem konkursu jest ceramika architektoniczna, która w formie płytek staje się ważnym elementem dekoracyjnym dla tarnowskiej architektury z przełomu XIX i XX wieku. Zadaniem Uczestników jest wykonanie fotografii ukazującej płytki (podłogowe, ścienne) oraz/lub to w jakim architektonicznym kontekście występują na terenie Tarnowa. Płytki będące przedmiotem zdjęć powinny pochodzić z przełomu XIX i XX wieku (do ok. 1939 r.)– tym samym nawiązując do muzealnej ekspozycji.

Więcej informacji, regulamin i załączniki na stronie Muzeum

Warto zobaczyć...

Trochę historii...

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.