fbpx
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Presja na życie

Na przełomie października i listopada 2021 r. Społeczność Szkoły Szczepanika uczestniczyła w kompleksowym Programie Edukacyjnym "Presja na Życie" realizowanym we współpracy ze Specjalistyczną Poradnią Profilaktyczno-Terapeutyczną w Tarnowie. Program był skierowany do młodzieży, rodziców i Grona Pedagogicznego a podejmował poważne zagadnienia kryzysu rozwoju i zdrowia psychicznego nastolatków. Problem depresji, autoagresji  demonstrowany przez młodych ludzi z coraz większą siłą, budzą niepokój, refleksję oraz skłaniają do skutecznej pomocy specjalistycznej. Jednym z czynników podnoszących skuteczność obecnych działań na terenie szkoły jest profesjonalna profilaktyka i mądre wsparcie rodzicielskie, bez których to, podejmowane wysiłki będą przypominać próbę wypełnienia wodą sita. Zapraszamy do galerii zdjęć.

Warto zobaczyć...

Trochę historii...

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.