fbpx
  • 1
  • 2
  • 3

"EXPOzycja Kraków Tauron Arena" - wyjazd na targi fotograficzne

W piątek, 13 maja 2022 r., klasy: 1TF, 2TF oraz 3TFp uczestniczyły w targach fotograficznych - "EXPOzycja" w Tauron Arena Kraków. Na miejscu była możliwość uczestniczenia w wielu wykładach i prelekcjach tematycznych z dziedziny fotografii i filmu np. fotografia portretowa, malarska fotografia dzieci, fotografia komercyjna i reklamowa, wykłady dla filmowców i wiele innych... Targi zgromadziły bardzo dużą ilość wystawców oferujących nowoczesne rozwiązania i technologie stosowane w fotografii. Stoiska oferowały możliwość zapoznania się z aktualną ofertą wiodących producentów aparatów fotograficznych, u których każdy z mógł zaznajomić się i przetestować sprzęt w praktyce, porozmawiać z doświadczonymi w świecie fotografii ludźmi, przez co można było wzbogacić swoją wiedzę. Nowe doświadczenia napędzają do działania! Zapraszamy do galerii zdjęć.

Warto zobaczyć

Trochę historii...

Odwiedza nas 117 gości oraz 0 użytkowników.