fbpx
  • 1
  • 2
  • 3

Sesja inauguracyjna Młodzieżowej Rady Miejskiej

Podano do publicznej wiadomości listę członków Młodzieżowej Rady Miejskiej. Na podstawie wydanego w tej sprawie zarządzenia, mandat ostatecznie objęło 18 osób, w tym trzech kandydatów z okręgu obejmującego Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Jana Szczepanika. Obok zwycięzcy wyborów w okręgu nr 7 - Tomasza Kowalskiego, w radzie zasiądą także Szymon Baranowski i Tomasz Tokarski.

Biuro Rady Miejskiej w Tarnowie przekazało, że Radnym Seniorem Młodzieżowej Rady Miejskiej w Tarnowie VII kadencji będzie Tomasz Kowalski.

Przewodniczący Rady Miejskiej w Tarnowie zwołał pierwszą sesję Młodzieżowej Rady Miejskiej. Inauguracyjne posiedzenie odbędzie się w czwartek 19 maja 2022 r.,  w Sali Lustrzanej przy ul. Wałowej 10. Jego początek zaplanowano na godz. 15.00.  Relację z tego wydarzenia w formie reportażu przygotuje zespół SF Telektroskop.

Dnia 16 maja 2022r.,  w Urzędzie Miasta odbyło się spotkanie robocze radnych. Omówiono sprawy organizacyjne związane z inauguracyjnym posiedzeniem Młodzieżowej Rady Miejskiej.

Załączniki:
1. Zarządzenie w sprawie ustalenia osób, które objęły mandat radnego MRM
2. Porządek obrad inauguracyjnej MRM

Warto zobaczyć

Trochę historii...

Odwiedza nas 84 gości oraz 0 użytkowników.