fbpx
  • 1
  • 2
  • 3

IV Ogólnopolski Międzyszkolny Festiwal im. Zbigniewa Wodeckiego

Organizatorzy IV Ogólnopolskiego Międzyszkolnego Festiwalu im. Zbigniewa Wodeckiego zapraszają na festiwal, w którym młodzi ludzie będą mogli zaprezentować się w jednej z kategorii:
– muzyka: wokalna prezentacja dowolnej piosenki Zbigniewa Wodeckiego we własnej aranżacji, indywidualnie lub w większej grupie (np. zespół);
– sztuka (malarstwo, rysunek, grafika komputerowa): własna interpretacja dowolnej piosenki Zbigniewa Wodeckiego wyrażona obrazem – każda praca jednego autora, a jeden autor wykonuje tylko jedną pracę.

Piosenki dopuszczone do konkursu to te, które skomponował Zbigniew Wodecki. Listę można sprawdzić na stronie http://www.wodecki.pl/ dyskografia.html (po kliknięciu w płytę należy sprawdzić przy tytule piosenki czy została skomponowana przez Zbigniewa Wodeckiego).

Uczestnikami mogą być uczniowie w wieku od klasy I-IV i V-VIII szkoły podstawowej oraz wszystkich klas szkoły ponadpodstawowej. Udział w Festiwalu jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają darmowy poczęstunek. Zgłoszenia uczestników festiwalu przyjmowane są na karcie zgłoszeń. Wypełnij kartę, podpisz, zeskanuj i wyślij wraz z nagraniem lub zeskanowaną (może być zdjęcie) pracą plastyczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  za pomocą Wetransfer: https:// wetransfer.com/

Termin dostarczenia prac: 30 września (decyduje data wpływu) do sekretariatu Szkoły Podstawowej im. Zbigniewa Wodeckiego w Piorunce, Piorunka 20, 33‑380 Krynica-Zdrój, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Przesłuchania konkursowe uczestników wyłonionych w drodze eliminacji oraz ogłoszenie wyników i koncert laureatów w kategorii muzyka nastąpi 19 października, w Szkole Podstawowej im. Zbigniewa Wodeckiego w Piorunce.

Prace w kategorii sztuka zostaną ocenione do 12 października, o czym zwycięzcy zostaną powiadomieni, a wręczenie nagród nastąpi 19 października w Starym Domu Zdrojowym w Krynicy-Zdroju.

Laureaci I miejsca w poszczególnych kategoriach otrzymają nagrody rzeczowe lub pieniężne.

Załączniki:
1. Regulamin Szkolnego Festiwalu im. Zbigniewa Wodeckiego
2. Karta zgłoszenia uczestnika
Warto zobaczyć

Trochę historii...

Odwiedza nas 62 gości oraz 0 użytkowników.