fbpx
  • 1
  • 2
  • 3

Wyniki konkursu „Fotografia miesiąca” – maj pt. „Akcent kolorystyczny”

W dniu 30 maja 2022 r. komisja w składzie: Pan Dyrektor Sławomir Sus, Pan Wicedyrektor Artur Morys, Pan Patrycjusz Gąsiorek oraz Pan Adrian Dzierwa oceniła prace konkursowe i wyłoniła zwycięzców. W temacie konkursu uczestnicy konkursu wychodzili poza ramy i schematy tworząc prace bardziej ciekawe i inspirujące. Przypominamy, że tylko pierwsze miejsce gwarantuje przyznanie oceny cząstkowej – „bardzo dobrej” w danym miesiącu. Zwycięzcom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy.

  • Galeria prac konkursowych o temacie „Akcent kolorystyczny”- tutaj
  • Całkowita ilość punktów ze wszystkich miesięcy - tutaj

Nagrodzone zdjęcia:

 

I miejsce –  Michał Kozdroń, kl. I TF


 

II miejsce – Kinga Świętek, kl. I TF ex-aequo III miejsce – Daria Kawa IITF


ex-aequo III miejsce – Martyna Ciepiela IITF

Warto zobaczyć

Trochę historii...

Odwiedza nas 357 gości oraz 0 użytkowników.