fbpx
  • 1
  • 2
  • 3

Wyniki i podsumowanie całorocznego konkursu "Fotografia Miesiąca - 2021/2022"

Nasi uczniowie (głównie z profili fotograficznych) przez 8 miesięcy pracowali nad pracami fotograficznymi. Konkurs miał charakter cykliczny, w postaci comiesięcznych tematów, otrzymywanych początkiem każdego miesiąca. Cieszymy się, iż konkurs zyskał tak wielu chętnych, którzy skorzystali z szansy sprawdzenia swoich sił oraz wykorzystania okazji na uzyskanie oceny bardzo dobrej z wiodącego przedmiotu fotograficznego lub na zdobycie dodatkowych punktów z zachowania.

TABELA Z WYNIKAMI – tutaj.

Oto lista zwycięzców:

I miejsce z liczbą 151 pkt. i oddanym kompletem prac jest Martyna Ciepiela z  II TF

 

II miejsce z liczbą 150 pkt. i oddanym kompletem prac jest Anna Cierniak z klasy II TF

 

III miejsce z liczbą 134 pkt. i oddanym kompletem prac jest Sabina Izworska z klasy ITF

 

Dyplomy dla laureatów oraz nagroda dla zwycięzcy zostaną wręczone na zakończenie roku szkolnego.

GRATULUJEMY! - Komisja konkursu.

Warto zobaczyć

Trochę historii...

Odwiedza nas 69 gości oraz 0 użytkowników.