fbpx
  • 1
  • 2
  • 3

Wakacyjne Targi Pracy!

W dniu 9 czerwca 2022 r., klasy 3LoA, 3LoC i 3TMg będą uczestniczyć w Targach Pracy. Założeniem targów jest pomoc młodym ludziom w podjęciu pracy w czasie wakacji oraz zdobyciu doświadczenia zawodowego. Przy stoiskach młodzież będzie miała możliwość uzyskania informacji na temat pracy krótkoterminowej i stałej prezentowanej przez przedstawicieli firm oraz pośredników pracy z Młodzieżowego Biura Pracy w Tarnowie. Ponadto prezentowana będzie sieć EURES, która oferuje zatrudnienie w krajach Unii Europejskiej. Podczas targów zainteresowani uczniowie będą mieli okazję skorzystać z usług doradców zawodowych z Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej w Tarnowie i porad prawnych pracownika Okręgowego Inspektoratu Pracy w Krakowie.
Szczegółowe informacje związane z terminem wyjścia na targi zostaną przesłane przez e-dziennik. /MZ/

Warto zobaczyć

Trochę historii...

Odwiedza nas 80 gości oraz 0 użytkowników.