fbpx
  • 1
  • 2
  • 3

Konkurs na mural "Jan Szczepanik" - plebiscyt

   W ramach konkursu wpłynęły trzy prace przedstawiające postać wielkiego wynalazcy. Jury konkursowe dokonało oceny prac pod kątem walorów artystycznych i zgodności z tematyką konkursu. Prace uzyskały wstępną akceptację przedstawiciela tarnowskiej delegatury Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków oraz Plastyka Miejskiego. O tym która praca zostanie wykonana na południowej ścianie budynku szkolnego przy ul. Goldhammera 32 zadecyduje plebiscyt zorganizowany przez Szkołę Szczepanika. Zachęcamy do przeglądu projektów i wyrażenie opinii, który z projektów powinien być umieszczony na budynku pracowni ZSOiT.
Swój głos można oddać na stronie https://ankieta.zso.tarnow.pl/
Głosowanie trwa do 30 czerwca br. Laureata konkursu poznamy 5 lipca br. Wyniki zostaną opublikowane na stronie www.zso.tarnow.pl
Praca nr 1:
 

Praca nr 2:     

  


 Praca nr 3:
  

Warto zobaczyć

Trochę historii...

Odwiedza nas 127 gości oraz 0 użytkowników.