fbpx
  • 1
  • 2
  • 3

Forum Młodzieżowe "Akademia relacji"

20 czerwca 2022r., (poniedziałek) zapraszamy do ogrodu Eden (aula szkolna,) gdzie klasa 3 LOB z przyjaciółmi poprowadzi Forum Młodzieżowe, którego hasłem przewodnim będzie myśl: Chcemy się  Spotkać i zrozumieć – i nie jest ważne czy jesteśmy z Wenus czy z Marsa! Wydarzenie będzie formą  refleksji  na temat wzajemnych relacji. Jak o nie dbać? Co takiego niepowtarzalnego wnosi do życia Kobieta, a co Mężczyzna; I co z tego wynika? Jakie zachowania zniszczą wzajemną bliskość i zrywają relacje? Czego tak naprawdę od siebie oczekujemy i dlaczego nie potrafimy o tym rozmawiać?  Zaproszone klasy z pewnością uzyskają odpowiedz na postawione wyżej pytania. Nad całością wydarzenia czuwa pedagog szkolny Pani Magdalena Zabiega. Serdecznie dziękujemy za wsparcie techniczne ks. Danielowi. Grafik spotkań znajdziemy tutaj.

Warto zobaczyć

Trochę historii...

Odwiedza nas 59 gości oraz 0 użytkowników.