fbpx
  • 1
  • 2
  • 3

Wielki sukces uczniów Szkoły Szczepanika w wirtualną adopcję dzieci z Pakistanu

Uczniowie naszej szkoły zaangażowali się w zbiórkę, która miała na celu zaadoptowanie dzieci z Pakistanu i dała możliwość opłacenia im dalszej drogi edukacji. Zapał uczniów był ogromny, dzięki czemu udało się adoptować rodzeństwo Eris - która uczy się w 3 klasie oraz Ivon’a który jest w 9 klasie i bardzo dobrze się uczy. Ich tata jest najemnym pracownikiem, który dostaje wypłatę za dzień, w zależności od przepracowania. Mama jest gospodynią domową, jak większość kobiet w Pakistanie zajmuje się domem, ze względu na swoją kulturą. Sprawia to, że są biedną rodziną, dlatego pomoc którą udało nam się zebrać, bardzo się przyda. Najbardziej zaangażowani w organizację pod patronatem s.Tymoteuszy byli: Bartłomiej Janas, Karolina Turaj, Ania Pawlik oraz Emilia Jeleń. 
Wszystkim którzy dołożyli swoją cegiełkę bardzo dziękujemy.

Warto zobaczyć

Trochę historii...

Odwiedza nas 320 gości oraz 0 użytkowników.