fbpx
  • 1
  • 2
  • 3

Program pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników i innych materiałów

Uczniowie posiadający orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego, wydane przez publiczną poradnię psychologiczno-pedagogiczną, w tym poradnię specjalistyczną, mogą w roku szkolnym 2022/2023 skorzystać z pomocy w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w ramach Rządowego programu pomocy uczniom niepełnosprawnym w latach 2020-2022. Pomoc udzielana jest bez względu na wysokość dochodu w rodzinie. Więcej informacji w załącznikach:
1. Informacje szczegółowe
2. Wniosek
3. Oświadczenie o sposobie wypłaty
4. Oświadczenie o zakupie
5. Upoważnienie

Warto zobaczyć

Trochę historii...

Odwiedza nas 117 gości oraz 0 użytkowników.