fbpx
  • 1
  • 2
  • 3

Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

1 września 2022 roku (czwartek) rozpoczynamy nowy rok szkolny:

Godzina 8.00: Msza Święta w Bazylice Katedralnej dla społeczności Szkoły Szczepanika.
Godzina 9.00: Uczniowie klas I Liceum Ogólnokształcącego oraz Technikum przejdą do Auli ANS (dawna PWSZ) - blok C na uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego, a po zakończeniu udadzą się do szkoły na spotkania z wychowawcami.
Godzina 9.00: Uczniowie pozostałych klas: spotkania z wychowawcami w budynku szkoły.

Harmonogram spotkań poszczególnych klas z wychowawcami będzie dostępny na terenie szkoły.
W dniu rozpoczęcia nowego roku szkolnego obowiązuje strój galowy!

Życzymy Wam, drodzy Uczniowie (szczególnie pierwszoklasiści!), aby nadchodzące miesiące były nie tylko czasem wytężonej pracy, ale niosły ze sobą także wiele radości i zadowolenia z rozwoju własnych zainteresowań i uzdolnień.

Warto zobaczyć

Trochę historii...

Odwiedza nas 68 gości oraz 0 użytkowników.