fbpx
  • 1
  • 2
  • 3

Szkoła życia

Młodzi w potrzebie, którzy pogubili się w życiu mogą doświadczyć, że nie jest za późno, jeśli przestaną się oszukiwać i trafią do wspólnoty Cenacolo, która pomaga osobom mającym problemy z nałogami (https://cenacolo.pl/o-nas/). Terapią we wspólnocie jest prawdziwa relacja z drugim człowiekiem, praca na własne utrzymanie i wspólna modlitwa. Odrodzenie do życia dokonuje się bez pomocy specjalistów. Wsparciem w radzeniu sobie z własnym człowieczeństwem są nietuzinkowe zasady. Czy to możliwe?? Zgłębić ten problem mogli uczniowie klasy 3 LOB, którzy 9 września 2022r.,  odwiedzili ich dom w Porębie Radlnej, doświadczając na miejscu jak żyją, Ci, dla których nie było już ratunku, a mimo tego przeszli z ciemności do światła. Opieka: p. M.Kuta i p. M.Zachara

Warto zobaczyć

Trochę historii...

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.