fbpx
  • 1
  • 2
  • 3

Ruszył XI sezon Tarnowskiej Ligi Debatanckiej!

Szkolny Klub Debatancki serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do przyłączenia się i stworzenia zgranego zespołu!

Kim jesteśmy? Grupą nastolatków interesujących się światem, w którym żyjemy. Mamy własne zdanie na przeróżne tematy - od wątku: czy ,,Słowacki był wielkim poetą", przez wpływ mediów społecznościowych na życie człowieka, po tak dziwną kwestię jak: co było pierwsze: jajko czy kura? Jesteśmy różni, mamy różne poglądy na świat. Dzięki temu, że łączy nas chęć rozmowy i wymiany spostrzeżeniami tworzymy zgraną grupę, rozpracowujemy świat naszymi oczami i bierzemy udział w turnieju - Tarnowskiej Lidze Debatanckiej. Chcesz się przekonać jak to jest?

Osoby zainteresowane mogą zgłaszać się do Klaudii Wieczorek 4TR, Aleksandry Magiery, Natalii Gancarczyk i Karoliny Kapustki z 3LOA oraz do p. Rafała Halskiego.

Bądźcie odważni w wyrażaniu siebie i pamiętajcie: "Znajdujemy spokój wśród tych, co się z nami zgadzają, ale rozwijamy się pośród tych, którzy mają odmienne poglądy." Frank A. Clark

Warto zobaczyć

Trochę historii...

Odwiedza nas 49 gości oraz 0 użytkowników.