fbpx
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Dyktando z nagrodami

Z okazji Święta Edukacji Narodowej Serwis  Dyktanda.pl zaprasza wszystkich zainteresowanych, a w szczególności Nauczycieli i Uczniów, na specjalne dyktando z nagrodami! Dyktando odbędzie się tradycyjnie 14 października 2022 r. Będzie rozegrane w 100% online, a zatem do udziału niezbędny będzie komputer podłączony do internetu. Ważne, aby móc skorzystać ze słuchawek lub głośników, ponieważ będzie to dyktando ze słuchu. Zupełnie jak na szkolnej lekcji! Dyktando będzie dostępne do rozwiązywania między 18:00 a 19:00. Nagranie, stanowiące treść dyktanda, będzie można samodzielnie zatrzymywać i przewijać, tak aby każdy uczestnik mógł dostosować tempo do swoich możliwości. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami wydarzenia oraz do zapisania się na Dyktando na Święto Edukacji Narodowej. Wystarczy kliknąć “Zapisz się do konkursu” na poniższej stronie: https://dyktanda.pl/dyktanda/ dyktando-na-dzien-edukacji- narodowej-2022?audio=1

Warto postarać się o dobry wynik, ponieważ organizatorzy przewidzieli nagrody! Powodzenia!

Warto zobaczyć

Trochę historii...

Odwiedza nas 116 gości oraz 0 użytkowników.