fbpx
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Wizyta w drukarni odzieżowej

   W naszej szkole jest wiele interesujących i kreatywnych kierunków, a jednym z nich jest technik reklamy. Jak sama nazwa mówi, uczniowie na tym kierunku zajmują się przygotowywaniem reklam i wszystkim co z nimi związane, dodatkowo odbywają wiele ciekawych wyjść m.in. do agencji
reklamowych.
   20.10.2022 uczniowie klas 3tr i 4tr mieli niezwykłą możliwość wizyty w agencji reklamowej ,,Ambigram’’ znajdującej się na ulicy Warsztatowej 5/209. Warto zapamiętać tą nazwę, bo w przyszłości może się przydać każdemu. Agencja ,,Ambigram’’ to nowość, na rynku funkcjonuje od dwóch lat, ale już od roku inspiruje i wprowadza innowacje na rynek reklamowy w Tarnowie i za granicą!
   Spotkanie z pracownikami w ich naturalnym środowisku było niezwykłym doświadczeniem, szczególnie dla uczniów, którzy mają przed sobą wybór swojej kariery. Mogli dowiedzieć się wielu rzeczy, które przydadzą się zarówno na egzaminach zawodowych jak i w przyszłości. Atmosfera panująca w agencji zachęciła wszystkich do zadawania nurtujących pytań, na które dostali odpowiedzi dzięki wspaniałym podejściu pracowników.
   Całe spotkanie nie opierało się tylko na teorii, ale również na praktyce; uczniowie mogli zobaczyć m.in. jak działają różne plotery – ploter tnąco-drukujący, ploter tnący, prasy do wygrzewania czy nowoczesny nadruk laserowy, zrobić własne naklejki i nadruki na zeszyty i teczki, dodatkowo obejrzeli najróżniejsze gadżety reklamowe stworzone przez ,,Ambigram’’.
   Śmiało można stwierdzić, że było to jedno z najlepszych wyjść jakie technikum reklamy odbyło przez cały cykl swojej nauki. Wszyscy są co do tego zgodni i mają ogromną nadzieję, że zdarzy się okazję, aby odwiedzić agencję ,,Ambigram’’ raz jeszcze. Wszystkie informację znajdują się na stronie internetowej agencji https://ambigram.com.pl/ jak i również dane kontaktowe. Wszystko czego dowiedzieli się nasi uczniowie i wiele więcej można sprawdzić klikając w podany link.
   Jeśli interesują Cię nadruki na odzieży, gadżetach firmowych i tematyka związana z drukiem i reklamą, na stronie ,,Ambigram’’ znajdziesz aktualności, przydatne porady oraz informacje o naszych produktach. Zapraszamy do przeglądania!

Warto zobaczyć

Trochę historii...

Odwiedza nas 165 gości oraz 0 użytkowników.