fbpx
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Rajd w Beskid Sądecki

Swoją wędrówkę z uroczego Szczawnika koło Muszyny grupa rozpoczęła w porannej mgle. Z każdym kolejnym kwadransem jej gęstość stawała się coraz mniejsza, aby około godziny 11 ustąpić zupełnie, odsłaniając fenomenalne widoki. Turyści ze Szkoły Szczepanika cieszyli nimi oczy do samego
końca rajdu. Ten odbył się 27 października 2022 r. Celem była Bacówka nad Wierchomlą, spod której roztacza się jedna z najpiękniejszych panoram w polskich górach. Stamtąd grupa zeszła krótką, ale dosyć karkołomną trasą do Wierchomli Małej, z której wróciła autokarem do Tarnowa. Opiekę nad uczniami sprawowali Panowie: Piotr Kukułka, Sławomir Sus, Wojciech Sypek i Tadeusz Zabiega. Zapraszamy do galerii zdjęć.

Warto zobaczyć

Trochę historii...

Odwiedza nas 80 gości oraz 0 użytkowników.