fbpx
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Blog Szymona

Klasy 2TRa i 1 TR zakończyły realizację programu profilaktycznego finansowanego przez Urząd Miasta Tarnowa a realizowanego przez Centrum Edukacji i Profilaktyki „Epsilon”. Program „Blog Szymona” miał na celu kształtowanie świadomości młodzieży nt. zagrożeń wynikających z kontaktu z
narkotykami, możliwych przyczyn sięgania po używki oraz konsekwencji takich wyborów; uczył także umiejętności odmawiania. Warsztaty prowadzone interaktywnie, oparte na narracji dramowej nie dawały gotowych rozwiązań „jak należy żyć”, ale skupiały się budowaniu systemu wsparcia oraz
rozwijaniu w młodych ludziach tych zasobów, które najlepiej zabezpieczają przed podejmowaniem zachowań ryzykownych.

Warto zobaczyć

Trochę historii...

Odwiedza nas 48 gości oraz 0 użytkowników.