fbpx
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Dyktando na Święto Niepodległości

W dniach 11-13.11.2022 r. portal Dyktanda.pl organizuje charytatywne dyktando online z okazji Narodowego Święta Niepodległości.  Jest to wydarzenie cyklicznie, a w tym roku przeprowadzona zostanie już trzecia edycja. Co roku dyktando gromadzi tysiące uczestników, którzy niosą pomoc, a jednocześnie zażarcie rywalizują o jak najlepszy wynik. Może w nim wziąć udział każdy - dorośli, młodzież i dzieci. 

Środki zgromadzone w ramach tego wydarzenia trafią do Fundacji Zarys, która przeznaczy je na pomoc medyczną wysyłaną do Ukrainy. Fundacja do tej pory wyekspediowała już 8 tirów z towarem o łącznej wartości 2,6 mln zł. W ramach dyktanda zbieramy środki na kolejnego tira.

Aby dołączyć do dyktanda wystarczy zalogować lub zarejestrować się na portalu Dyktanda.pl i kliknąć WEŹ UDZIAŁ na poniższej stronie:

http://dyktanda.pl/dyktanda/ dyktando-na-swieto- niepodleglosci-2022?audio=1

Organizatorem wydarzenia jest portal edukacyjny Dyktanda.pl, a treść dyktanda przygotowana została jak zawsze, specjalnie na tę okazję przez członków Fundacji Języka Polskiego. Patronem medialnym wydarzenia jest kanał Historia Realna. Gorąco zachęcamy do wsparcia akcji poprzez udział w dyktandzie!

Warto zobaczyć

Trochę historii...

Odwiedza nas 120 gości oraz 0 użytkowników.