fbpx
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek

Przed nami już 29. edycja największego kolędowego przeglądu w Europie – serdecznie zapraszamy do bezpłatnego udziału! Na stronie www.mfkip.pl do 28 listopada można zgłosić swój udział w Międzynarodowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. ks. K. Szwarlika. Przesłuchania odbędą się w grudniu w ponad 30 miastach w Polsce oraz na Ukrainie, Litwie i Białorusi, a finał Festiwalu w dniach 12-15 stycznia w Będzinie. W tym roku po pandemicznych edycjach on-line oraz hybrydowych Festiwal odbędzie się w całości na żywo. Udział w Festiwalu jest całkowicie bezpłatny i otwarty dla wszystkich amatorów (w tym uczniów i absolwentów szkół muzycznych I stopnia), którzy ukończyli 6 lat i śpiewają solo, w duetach, chórach, zespołach czy scholach. Szczegółowe informacje, możliwość zgłoszenia i regulamin dostępne są na stronie www.mfkip.pl

Warto zobaczyć

Trochę historii...

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.