fbpx
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Europejski Rok Młodzieży - konkursy

W związku z trwającym Europejskim Rokiem Młodzieży - Kancelaria Prezesa Rady Ministrów zaprasza serdecznie uczniów szkół do udziału w 3 konkursach, w których przewidziane są atrakcyjne nagrody. W konkursach mogą wziąć udział osoby od 15 do 26 roku życia. W przypadku osób poniżej 18 roku życia wymagane jest załączenie odpowiedniej zgody rodzica. 

Przewidziane są trzy kategorie nagród: 
dla Laureatów: nagrody główne, tj. dla każdego z Laureatów: specjalna nagroda, certyfikat laureata, specjalne zaproszenie do udziału w konferencji Europejskiego Roku Młodzieży, dalej jako „Konferencja”, zwiedzanie budynku KPRM, możliwość zaprezentowania podczas konferencji projektu na transformację ekologiczno-cyfrową, która zwyciężyła w konkursie, nocleg , udział w szkoleniach organizowanych w trakcie konferencji, zwrot kosztów podróży.
dla Specjalnie wyróżnionych: upominki, dyplomy potwierdzające udział w konkursie, specjalne zaproszenie do udziału w Konferencji, nocleg, zwiedzanie budynku KPRM, udział w szkoleniach organizowanych w trakcie konferencji. 
dla Wyróżnionych: drobne upominki i materiały informacyjne, dyplomy potwierdzające udział w konkursie, specjalne zaproszenie do udziału w Konferencji, udział w szkoleniach organizowanych w trakcie konferencji.
Zgłoszenia przyjmowane będą do 5 grudnia 2022 r. do godz. 23:59

Więcej informacji o konkursach:

„Transformacja Ekologiczna Cyfrowa – Twój projekt”,

„Pomysł na Samorząd Przyjazny Młodzieży”

„Pomysł na Młodzieżową Inicjatywę Roku”

Warto zobaczyć

Trochę historii...

Odwiedza nas 99 gości oraz 0 użytkowników.