fbpx
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Stypendium Fundacji EFFECTUS PAPILIONIS FOUNDATION

Fundacja Efekt Motyla otwiera nabór wniosków o stypendium na rok szkolny 2022/2023! Wszystkich uczniów VIII klasy szkoły podstawowej oraz liceum i technikum w roku szkolnym 2022/23 pochodzących z małych miejscowości i wsi zachęcamy do zapoznania się z naszym programem stypendialnym. Stypendium ma charakter naukowo – socjalny, a więc jest przeznaczone dla osób najbardziej uzdolnionych i znajdujących się jednocześnie w trudnej sytuacji materialnej. Zgłoszenia przyjmowane są w dn. 15-30 listopada 2022 r.
Stypendium jest adresowane do uczniów, którzy spełniają łącznie wszystkie poniższe warunki:
- wykazują wysokie wyniki w nauce oraz znaczące osiągnięcia;
- pochodzą z małych miejscowości i wsi;
- mają niewysoki dochód w rodzinie (nie ustalamy z góry limitu dochodów na jedną osobę w rodzinie)
Stypendium wypłacane jest przez 10 miesięcy w roku szkolnym 2022/2023 w transzach po 300 zł miesięcznie.
Więcej informacji na stronie http://www.papilionis.org/. Regulamin dostępny tutaj.

Warto zobaczyć

Trochę historii...

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.