fbpx
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Weź udział w wokalnej edycji APLAUZ-u. Posłuchaj i zaśpiewaj z nami

Zapraszamy na wydarzenie, które na dobre wpisało się już w krajobraz naszej szkoły i miasta.

W środę 23 listopada 2022 r.,  o godzinie 9.00 w Centrum Sztuki Mościce rozpocznie się edycja wokalna XIII Artystycznego Przeglądu Lawiny Animuszu, Uczucia, Zdolności APLAUZ. Na scenie uczennice i uczniowie tarnowskich szkół będą rywalizować o nagrody. Każda z uczestniczących w APLAUZ-ie osób wykona dwa utwory, którymi postara się przekonać jury oraz widownię do oddania głosu. Na zwycięzców czekają nagrody.

Od pierwszej edycji APLAUZ-u impreza przyciąga utalentowanych młodych ludzi, którzy chcą zaprezentować swoje umiejętności i sprawdzić się przed profesjonalnym jury. Uczestników zmagań na przestrzeni lat oceniali m.in. Marek Piekarczyk (wokalista zespołu TSA i juror programu The Voice of Poland) czy Wojciech Klich (lider zespołu ZIYO).

XIII Artystyczny Przegląd Lawiny Animuszu, Uczucia, Zdolności APLAUZ organizowany jest przez Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Jana Szczepanika oraz Centrum Sztuki Mościce. Wstęp wolny. Zapraszamy!

Warto zobaczyć

Trochę historii...

Odwiedza nas 78 gości oraz 0 użytkowników.