fbpx
  • 1
  • 2
  • 3

Wygrana w pierwszym meczu XI sezonu TLD drużyny ZSOiT!

Dnia 18 listopada 2022 r., odbyła się pierwsza debata naszej drużyny w XI sezonie Tarnowskiej Ligi Debatanckiej. Drużyna w składzie: Klaudia Wieczorek, Natalia Gancarczyk, Karolina Kapustka, Antoni Mól, Emilia Strzok i Aleksandra Magiera zmierzyła się z drużyną V LO w Tarnowie.
Wyniki przedstawiają się następująco:
- ZSOiT: 287
- V LO: 231
Stosunkiem punktów: 287:231 // 3:0 wygrała Szkoła Szczepanika. Mecz odbył się w nowej formule tj. zamiast czterech głównych mówców w drużynie jest jeszcze dwóch doradców! Doradca to świetna rola dla nowych debatantów, którzy chcą spróbować swoich sił w debatach oksfordzkich (wystąpienie trwa tylko 2 minuty!). GRATULUJEMY!

Warto zobaczyć

Trochę historii...

Odwiedza nas 89 gości oraz 0 użytkowników.