fbpx
  • 1
  • 2
  • 3

XIII Artystyczny Przegląd Lawiny Animuszu, Uczucia, Zdolności – APLAUZ Tarnów

W środę 23 listopada 2022 r. w Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie odbył się XIII Artystyczny Przegląd Lawiny Animuszu, Uczucia, Zdolności – APLAUZ Tarnów 2022, skierowany do utalentowanych młodych mieszkańców naszego regionu.
Organizatorami tego przedsięwzięcia byli: Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych, czyli Szkoła Szczepanika, Centrum Sztuki Mościce oraz Zakład Poprawczy w Tarnowie. Uczestnicy festiwalu mogli spróbować swoich sił podczas występów wokalnych.
Poziom rywalizacji był bardzo wysoki, co kilkakrotnie potwierdziło profesjonalne jury i publiczność, która w tym dniu zgromadziła się, by oklaskiwać i wspierać swoich faworytów, a także zagłosować na swojego ulubionego wykonawcę.
Pierwsze miejsce zajął Szymon Chatała. Na drugim miejscu uplasowała się Aleksandra Toczek, trzecie zajęły Oliwia Stanek oraz Maja Rzepa. Na nagrodę publiczności zasłużyła Agata Wojtyłko.
Uroczystą galę prowadziły uczennice klasy 4LOB, koordynacją całej imprezy zajęli się uczniowie klasy 2LOA, natomiast za zdjęcia odpowiedzialni byli uczniowie klasy 2TF oraz 3TF.
Laureatom gratulujemy i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji przeglądu. Zapraszamy do galerii zdjęć.

 

Warto zobaczyć

Trochę historii...

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.