fbpx
  • 1
  • 2
  • 3

Konkurs „Niemieckie wynalazki – Deutsche Erfindungen”

W ramach Dni Niemieckich, organizowanych corocznie w naszej szkole, ogłaszamy konkurs na prezentację fotograficzną, przedstawiającą wynalazki niemieckie i ich twórców. Prezentacja ma zawierać 5 artystycznych zdjęć, na których znajdzie się konkretny wynalazek, jego nazwa w jęz. niemieckim
oraz imię i nazwisko twórcy i data wynalezienia. Wynalazki powinny dotyczyć techniki, czyli przedmiotów powszechnego użytku. Liczy się kreatywność, pomysłowość lub poczucie humoru. 

Inspiracją mogą być prace z poprzednich lat (link). Prace należy przesyłać do dn. 15 stycznia 2023 r., na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Nagrody to gadżety przekazane przez zaprzyjaźnione miasto Bad Berka. Zachęcamy do udziału!!!

Warto zobaczyć

Trochę historii...

Odwiedza nas 38 gości oraz 0 użytkowników.