fbpx
  • 1
  • 2
  • 3

Archipelag Skarbów

W dniach 5 i 6 grudnia 2022 r.,  w godz. 9 - 12.30 klasy 2 LOA, 2 LOB i 2 TPM będą uczestniczyć w programie edukacyjno-profilaktycznym pt. Archipelag Skarbów rekomendowanym prze Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomani i Ministerstwo Zdrowia a finansowanym przez Urząd Miasta Tarnowa. Tematyka programu w pierwszym dniu dotyczy  rozumienia siebie, własnych emocji i relacji z innymi osobami a także  zagrożeń wieku dorastania - sięgania po alkohol, narkotyki i dopalacze. Drugi dzień poświęcony jest zagadnieniom związanym z seksualnością człowieka. Podczas realizacji programu są poruszane tematy związane z wywieraniem presji rówieśniczej i sposobami radzenia sobie z nią, zachowaniami agresywnymi i zachowaniach o uprzedmiotawiającym charakterze, zwłaszcza w relacjach chłopcy – dziewczęta. Realizatorem programu będzie Pani Anna Krajewska (inspiratorium.edu.pl). Więcej informacji nt. programu można zdobyć na stronie https://programyrekomendowane.pl/strony/profilaktyka-uniwersalna,120

Warto zobaczyć

Trochę historii...

Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.