fbpx
  • 1
  • 2
  • 3

Szkolny Konkurs Wiedzy o Państwie i Prawie Polski

Kolejna edycja szkolnego Konkursu Wiedzy o Państwie i Prawie Polski odbędzie się 19 grudnia 2022 r., (poniedziałek) w Auli szkolnej o godzinie 8:50. Zakres tematyki (tutaj oraz w gablocie historycznej między II i III piętrem) obejmuje lata 1872-1926, czyli okres życia Jana Szczepanika. Osoby zainteresowane udziałem w konkursie proszone są o zgłaszanie się do pani Bożeny Jewuły lub pana Dariusza Cupriana do dnia 14 grudnia br. (środa). Każdy uczestnik, który zdobędzie 50 – 79% punktów otrzyma z historii cząstkową ocenę bardzo dobrą, a od 80 do 100% ocenę celującą. Pierwsze trzy miejsca dodatkowo premiowane są nagrodami rzeczowymi.
Serdecznie zapraszamy!

Warto zobaczyć

Trochę historii...

Odwiedza nas 49 gości oraz 0 użytkowników.