fbpx
  • 1
  • 2
  • 3

„Betonoza czy zieleń?" - XI edycja konkursu „Normalizacja i Ja”

Zapraszamy uczniów i nauczycieli do udziału w XI edycji ogólnopolskiego konkursu „Normalizacja i Ja”, które przebiega pod hasłem „Betonoza czy zieleń? Zrównoważona urbanistyka z Polskimi Normami”. Przedsięwzięcie trwa od 1 grudnia 2022 r. do 10 marca 2023 r. Zostało objęte patronatem honorowym Ministra Edukacji i Nauki. Jego organizatorem jest Polski Komitet  Normalizacyjny. Uczniowie mogą zgłaszać prace wykonane w czterech kategoriach: praca pisemna, grafika komputerowa, grafika i film. Z kolei nauczyciele mogą zgłosić scenariusz lekcji związany z tytułem konkursu. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie https://programy.edukacja.gov.pl/xi-ogolnopolski-konkurs-normalizacja-i-ja/

Załączniki: 
1. Regulamin konkursu
2. Formularz zgłoszeniowy

Warto zobaczyć

Trochę historii...

Odwiedza nas 42 gości oraz 0 użytkowników.