fbpx
  • 1
  • 2
  • 3

Zostań wolontariuszem Igrzysk Europejskich - Małopolska 2023!

Aby zostać wolontariuszem Igrzysk Europejskich - Małopolska 2023, należy przejść dwuetapowy proces rekrutacji. Pierwszym krokiem jest zarejestrowanie się na Portalu Wolontariusza i wypełnienie formularza rekrutacyjnego. Link do formularza znajduje się na stronie www.ie2023.pl/ wolontariat. Drugi etap to rozmowy rekrutacyjne, prowadzone online, na które zaproszeni zostaną wybrani kandydaci. Formularz zgłoszeniowy można wypełniać do 15 stycznia 2023 roku. Wolontariusze będą potrzebni w każdym momencie trwania imprezy – od uroczystości otwarcia po ceremonię zamknięcia Igrzysk. Będą mieć kontakt z kibicami i sportowcami z całej Europy. Pomogą dziennikarzom, sędziom i trenerom. Działalność przy organizacji Igrzysk Europejskich będzie świetną okazją, by nawiązać wartościowe znajomości z całej Europy.

Więcej szczegółów na następujących stronach:
https://www.malopolska.pl/aktualnosci/sport/trwa-nabor-osmiu-tysiecy-wolontariuszy
https://www.facebook.com/lubiemalopolske/videos/dzi%C5%9B-mi%C4%99dzynarodowy-dzie%C5%84-wolontariuszamasz-szans%C4%99-zosta%C4%87-wolontariuszem-igrzysk/1116854802363213/

Warto zobaczyć

Trochę historii...

Odwiedza nas 55 gości oraz 0 użytkowników.