fbpx
  • 1
  • 2
  • 3

Wyniki konkursu „Fotografia miesiąca” – listopad 2022 pt. „Melancholia”

W dniu 15 grudnia 2022 r. komisja w składzie: Pan Dyrektor Sławomir Sus, Pan Wicedyrektor Artur Morys, Pan Patrycjusz Gąsiorek oraz Pan Adrian Dzierwa oceniła prace konkursowe i wyłoniła zwycięzców. W temacie konkursu uczestnicy konkursu wychodzili poza ramy i schematy tworząc prace bardziej ciekawe i inspirujące. Przypominamy, że tylko pierwsze miejsce gwarantuje przyznanie oceny cząstkowej – „bardzo dobrej” w danym miesiącu. Zwycięzcom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy.

  • Galeria prac konkursowych o temacie „Melancholia”- tutaj
  • Całkowita ilość punktów ze wszystkich miesięcy - tutaj

Nagrodzone zdjęcia:

 

I miejsce – Martyna Ciepiela, kl. III TF            ­­­


 

II miejsce – Kinga Madej, kl. I TS


III miejsce – Natalia Setlik, kl. III TF

Warto zobaczyć

Trochę historii...

Odwiedza nas 66 gości oraz 0 użytkowników.