fbpx
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Nowy temat konkursu „FOTOGRAFIA MIESIĄCA”- grudzień 2022

Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły na kolejną edycję konkursu „FOTOGRAFIA MIESIĄCA”. Tym razem tematem jest: Black and white is cool”.
Jednocześnie informujemy, że aby zakwalifikować swoją pracę i uzyskać punkty należy przygotować ją w formie elektronicznej do wysyłki logując się na skrzynkę Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i wysłać anonimowo na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz zdać w formie papierowej do sekretariatu do dnia 20.01.2023 r.
Życzymy kreatywnego spojrzenia wink

Warto zobaczyć

Trochę historii...

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.