fbpx
  • 1
  • 2
  • 3

Konkurs SUKCES NA BANK

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji turnieju wiedzy o finansach i ekonomii Sukces na Bank. W turnieju biorą udział szkoły ze wszystkich województw w Polsce – każda zgłoszona szkoła wystawia pięcioosobową reprezentację, która uczestniczy w rozgrywkach. Konkurs podzielony jest na trzy etapy, przy czym pierwszy i drugi przeprowadzone zostaną za pomocą testu w aplikacji on-line. 32 najlepsze drużyny z etapu eliminacyjnego zakwalifikują się do etapu międzyszkolnego. Rozgrywki w ramach etapu telewizyjnego emitowane są w formie teleturnieju oglądanego przez tysiące widzów na antenie TVP 3. Dal finalistów przewidziano atrakcyjne nagrody finansowe. Projekt jest realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej. Zapisy chętnych do 20 stycznia 2023 r. u Pani Renaty Maciąg.
Szersze informacje na temat tegorocznej edycji w zakładce: W wolnym czasie - Projekt z NBP

Warto zobaczyć

Trochę historii...

Odwiedza nas 78 gości oraz 0 użytkowników.