fbpx
  • 1
  • 2
  • 3

Finał konkursu pt. „Rodzina na zastępstwo - Serce na zawsze”

W dniu 10 stycznia 2023 r., w Centrum Sztuki Mościce odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu pt. „Rodzina na zastępstwo - Serce na zawsze”, w którym udział wzięli uczniowie tarnowskich szkół. Do Centrum Usług Społecznych wpłynęło ponad 30 prac spośród których, zostali
wyłonieni zwycięzcy. Komisja konkursowa wyłoniła 3 miejsca oraz dodatkowo przyznała jednomyślnie 1 wyróżnienie, które trafiło do rąk uczennicy klasy 3 TR, Katarzyny Dąbroś.
„Konkurs „Rodzina na zastępstwo – Serce na zawsze” jest częścią kampanii społecznej, którą realizuje Centrum Usług Społecznych w Tarnowie współfinansowanej ze środków Fundacji Ernst and Young.” Kampania ma na celu zmianę perspektywy rodzicielstwa zastępczego w naszym mieście oraz edukację i uwrażliwienie tarnowian na potrzeby dzieci, które z różnych przyczyn zostały pozbawione możliwości wychowywania się w rodzinnym domu.
W ramach Kampanii zaplanowano wiele działań m.in. obchody Dnia Rodzicielstwa Zastępczego, konferencję naukową, a także współprace dla uczniów szkoły plastycznej w Tarnowie.

Warto zobaczyć

Trochę historii...

Odwiedza nas 136 gości oraz 0 użytkowników.