fbpx
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Wycieczka na Dolny Śląsk

Kilka majowych dni uczniowie klas 1 LOA, 1TR, 2LOB, 3TM,3TR, 3LOB spędzili na Dolnym Śląsku, poznając jego stolicę - Wrocław oraz wybrane w okolicy miejsca ważne historycznie, kulturowo oraz turystycznie. Start 22 maja - Panorama Racławicka, Starówka Wrocławia i wieczór na Pergoli Wrocławskiej z iluminacją fontann. Kolejne dni to czas poznania Twierdzy Srebrnogórskiej oraz Kaplicy Czaszek w Czermnej. Wędrówka przez Błędne Skały i Szczeliniec Wielki to kilka godzin pozytywnych emocji i poznania dna płytkiego morza, które znajdowało się tam kilka milionów lat temu, pozostawiając po sobie ostańce w przepięknych i intrygujących kształtach. Ostatni punkt wyprawy stanowiła zabytkowa kopalnia złota w Złotym Stoku. Nieczynna w kwestii wydobycia kruszcu, ale ogromnie działająca na wyobraźnię. Zapraszamy do galerii zdjęć.

Warto zobaczyć

Trochę historii...

Odwiedza nas 35 gości oraz 0 użytkowników.