fbpx
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Zaproszenie na "Wakacje z Małopolskimi Terytorialsami"

W związku ze zbliżającym się okresem wakacyjnym, zapraszamy do akcji „Wakacje z Małopolskimi Terytorialsami”. Celem przedsięwzięcia jest umożliwienie uczniom, studentom i pracownikom odbycia szkoleń wojskowych w 11 Małopolskiej Brygadzie Obronie Terytorialnej (11MBOT). Zdajemy sobie sprawę, że w trakcie roku szkolnego czy akademickiego jest to trudne, więc wakacje stają się alternatywą dla osób, które marzą o byciu Żołnierzem RP. Podobny projekt 11MBOT cieszył się dużym zainteresowaniem podczas tegorocznych ferii. Szesnastodniowe szkolenie podstawowe, które ochotnicy odbędą podczas wakacji, zwieńczy uroczysta przysięga wojskowa i tym samym zostaną Żołnierzami Wojska Polskiego. Na szkolenia zapraszamy studentów, maturzystów, pełnoletnich uczniów, pracowników oraz wszystkie osoby, które chcą spróbować swoich sił w mundurze.

 Terminy do wyboru:

Szkolenie podstawowe

Termin: 24 czerwca - 9 lipca ( 16-dniowe szkolenie dla osób nie posiadających przysięgi)
LUB

Szkolenie wyrównawcze

Termin: 24 czerwca - 1 lipca ( 8-dniowe szkolenie dla osób które w przeszłości złożyły przysięgę wojskową)

 Uroczysta przysięga wojskowa odbędzie się 9 lipca 2023 w Zakopanem.

 Wszystkich zainteresowanych wstąpieniem w szeregi 11 Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej zachęcamy do skorzystania z pomocy dedykowanego rekrutera z właściwego terytorialnie powiatu (dane kontaktowe na stronie https://rekruterzy.terytorialsi.wp.mil.pl/ ).

Istnieje także możliwość złożenia wniosku w najbliższym Wojskowym Centrum Rekrutacji (dawniej WKU) lub poprzez platformę internetową ePUAP.

Warto zobaczyć

Trochę historii...

Odwiedza nas 42 gości oraz 0 użytkowników.