fbpx
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Wyniki konkursu „Fotografia miesiąca” – maj 2023 pt. „W barwach monochromatycznych”

W dniu 30 maja 2023 r. komisja w składzie: Pan Dyrektor Sławomir Sus, Pan Wicedyrektor Artur Morys, Pan Patrycjusz Gąsiorek oraz Pan Adrian Dzierwa oceniła prace konkursowe i wyłoniła zwycięzców. W temacie konkursu uczestnicy konkursu wychodzili poza ramy i schematy tworząc prace bardziej ciekawe i inspirujące. Przypominamy, że tylko pierwsze miejsce gwarantuje przyznanie oceny cząstkowej – „bardzo dobrej” w danym miesiącu. Zwycięzcom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy.

  • Galeria prac konkursowych o temacie „W barwach monochromatycznych”- tutaj
  • Całkowita ilość punktów ze wszystkich edycji - tutaj

Nagrodzone zdjęcia:

 

I miejsce –  Daria Kawa, kl. III TF ­­­


 

ex aequo II miejsce – Dominika Pikusa  kl. III TF


ex aequo II miejsce –  Natalia Drygaś, kl. III TF


 

III miejsce –  Sabina Izworska, kl. II TF


 

Warto zobaczyć

Trochę historii...

Odwiedza nas 82 gości oraz 0 użytkowników.