fbpx
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Wyniki i podsumowanie całorocznego konkursu "Fotografia Miesiąca - 2022/2023"

Nasi uczniowie (głównie z profili fotograficznych) przez 8 miesięcy pracowali nad pracami fotograficznymi. Konkurs miał charakter cykliczny, w postaci comiesięcznych tematów, otrzymywanych początkiem każdego miesiąca. Cieszymy się, iż konkurs zyskał tak wielu chętnych, którzy skorzystali z szansy sprawdzenia swoich sił oraz wykorzystania okazji na uzyskanie oceny bardzo dobrej z wiodącego przedmiotu fotograficznego lub na zdobycie dodatkowych punktów z zachowania.

TABELA Z WYNIKAMI – tutaj.

Oto lista zwycięzców:

I miejsce z liczbą 155 pkt. i oddanym kompletem prac jest Martyna Ciepiela z  III TF

 

II miejsce z liczbą 146 pkt. i oddanym kompletem prac jest Natalia Drygaś z klasy III TF

 

III miejsce z liczbą 145 pkt. i oddanym kompletem prac jest Daria Kawa z klasy III TF

 

Dyplomy dla laureatów oraz nagroda dla zwycięzcy zostaną wręczone na zakończenie roku szkolnego.

GRATULUJEMY! - Komisja konkursu.

 

 

 

 

Warto zobaczyć

Trochę historii...

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.