fbpx
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Wystawa „SpoTKANIE, czyli wątek inspiracji na osnowie historii z Tarnowa" w Galerii Tarnovia

Mieliśmy szczególną przyjemność współtworzyć wraz z uczniami z klasy tkaniny artystycznej i kółka fotograficznego z Liceum Plastycznego im. Artura Grottgera, wystawę fotograficzną pod tytułem „SpoTKANIE, czyli wątek inspiracji na osnowie historii z Tarnowa”. Z tego tytułu. Wystawa odbyła się w dniach od 16 do 25 maja 2023 roku, na parterze Galerii Tarnovia, przy ul. Krakowskiej. Wystawa jest częścią projektu o tej samej nazwie, w którym wspólnie z młodzieżą, ze wspomnianych szkół, poznając historię tkactwa i krawiectwa w Tarnowie, szukamy odpowiedzi na pytanie czy Tarnów może być inspiracją? 

Warto zobaczyć

Trochę historii...

Odwiedza nas 42 gości oraz 0 użytkowników.