fbpx
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Plener fotograficzny Włochy-Francja-Monako

W dniach 12-20 czerwca 2023 roku, udaliśmy się na plener fotograficzny. Szlakiem Włoch, Francji oraz Monako - sprawdziliśmy się w zupełnie nowych dla nas warunkach przy okazji zwiedzając świat. Po naszym przyjeździe do Włoch 13 czerwca, zatrzymaliśmy się w Sirmione nad jeziorem Garda gdzie wykorzystując urok miasta i cudowne krajobrazy nad jeziorem, wykonywaliśmy fotografię krajobrazową. Tego samego dnia udaliśmy się również do Werony. Pośród wielu z atrybutów tego miasta odwiedziliśmy między innymi słynny balkon Julii oraz amfiteatr. Już następnego dnia (14.06) ruszyliśmy w kierunku Francji. 15 czerwca zaczęliśmy sesją hippie. Przyjechaliśmy do Nicei gdzie korzystając z infrastruktury i egzotycznych widoków Lazurowego Wybrzeża wykonywaliśmy sesję portretową inspirowaną stylem hipis. Następnie udajemy się do Cannes gdzie mamy okazję zobaczyć słynne na całym świecie, miejsce gdzie odbywają się festiwale filmowe. Kolejnego dnia (16.06) kontynuujemy sesje, tym razem pośród skał Lazurowego Wybrzeża, po czym udajemy się do Saint-Tropez. Delektując się iście Francuskim klimatem bierzemy udział w maratonie fotograficznym “Azure coast 23”. Następny pełen wrażeń dzień (17.06) rozpoczęliśmy przyjazdem do Monako. Możliwość zwiedzenia państwa uznawanego za jedne z najbogatszych było dla nas niezapomnianym wrażeniem które przyczyniło się do powstania zdjęć oddających klimat tego miejsca. Kontynuując drogę, zatrzymaliśmy się w Mentonie gdzie kontynuowaliśmy, rozpoczęty w Saint-Tropez, maraton fotograficzny. Następnego dnia (18.06) po przyjeździe do Włoch, udaliśmy się do Wenecji. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w mszy świętej w Bazylice Św. Marka na Placu San Marco oraz ponowne zwiedzanie tego cudownego miasta na wodzie. 19 czerwca był dniem naszego powrotu do Polski. Po podsumowaniu pleneru oraz ogłoszeniu wyników maratonu fotograficznego, udaliśmy się w kierunku domu. Zapraszamy do galerii zdjęć.

Warto zobaczyć

Trochę historii...

Odwiedza nas 96 gości oraz 0 użytkowników.