fbpx
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Dofinansowanie zakupu podręczników, mat. edukacyjnych i ćwiczeniowych dla uczniów nepełnosprawnych

Uczniowie niepełnosprawni od 18 lipca 2023 r. do 6 września 2023 r. mogą składać wnioski o dofinansowanie w roku szkolnym 2023/2024 zakupu podręczników do kształcenia ogólnego, w tym podręczników do kształcenia specjalnego, materiałów edukacyjnych do kształcenia ogólnego lub materiałów edukacyjnych do kształcenia zawodowego i materiałów ćwiczeniowych w ramach: Rządowego programu pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania podręczników materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023-2025. Szczegółowe warunki udzielania pomocy finansowej wraz z wnioskiem i załącznikami zamieszczone są na stronie edunet.

Warto zobaczyć

Trochę historii...

Odwiedza nas 102 gości oraz 0 użytkowników.