fbpx
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Kursy przygotowawcze do egzaminów maturalnych

Miasto Tarnów przystąpiło do kampanii wspierającej edukację młodzieży, prowadzoną przez Fundację Miasto (powołaną przez Związek Miast Polskich) oraz Lecturus Spin-off Uniwersytetu Warszawskiego. W zawiązku z tym informujemy o ofercie kursów przygotowawczych przed egzaminami maturalnymi. 
Kluczowe informacje o kursach:
1. Kursy są dostosowane do aktualnej podstawy programowej i skoncentrowane na kluczowych zagadnieniach egzaminacyjnych.
2. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli, laureatów konkursu "Nauczyciel Roku".
3. Kursy odbywają się online, co pozwala uczestniczyć w nich z dowolnego miejsca.
4. Każdy kurs składa się z 25 godzin lekcyjnych, z zajęciami raz w tygodniu.
5. Uczniowie mają dostęp do platformy e-learningowej z materiałami multimedialnymi oraz VOD z minionych lekcji.
Dodatkowo, dzięki negocjacjom władz miasta, mieszkańcy mogą skorzystać z atrakcyjnych zniżek na te kursy.  Od 11 września na https://lecturusjunior.pl/ wystarczy wpisać kod pocztowy, by skorzystać z preferencyjnej oferty i zdobyć wiedzę z rabatem!

Warto zobaczyć

Trochę historii...

Odwiedza nas 240 gości oraz 0 użytkowników.